Общение на литовском языке:)

Модератор: beauty admin

Lietus slikstus. Jonines vadinasi.... Nors as dabar vienaip ar kitaip namie sedziu. Pas mane nuo sitos dregmes irgi laidai masinoje parejo!

poganka81

Свой

Velnias :evil:. Visai uzmirsau ci miela ir naudinga tema. Atleiskyte :oops:

Malonu nustebinau, kad musu taip daug.

Oras pas mus neblogas, bet ne vasara. taip, pavasaris kaz-kokis.... debesuota....

alijan, dirbai IKI? labai idomu - tai mano mylimiausia parduotuve:)

uff... ka dar parasyti...
Vakar, jau nakti, veiksciojau su drauge. Ji gyvena Vilniuja, bet atvaziavo.
Buvome prie ezero. Gerai, bet odu! :evil: :evil: :evil:
Dar ten buvo dar daug (выпускников. обалдеть - такого слова по-литовски не знаю :shock:) is vienos mokyklos.
Buvo truputi gaila, kad as nenuejau i savo. Bet gaila tik del grazios sukneles ir t.t.

Настасия

GOD

Sorry, cto bez translita.

Vypuskniki- abiturientai.
Maloniai nustebinta- prijatno udivlena.
Uodas- komar.

Sunki ta lietuviu kalba.... Oj, kaip as vargstu irgi be praktikos. Paskutiniu metu lietuviskai bendrauju tik darbe. Pamirstu zodzius, nekalbant apie rasyba.

Nastasija, as kiek supratau, tu gyveni Visagine? Ir dar... man labai patinka tavo mirksintys kaciukai... :wink:

poganka81

Свой

Priimkit ir mane i savo gretas 8)
Šiaip nelabai megstu lietuvių kalba, bet ka darysi gyvenu čia tai ir šneku lietuviškai
O mano svajonė - ismokti prancūzų..... :roll:
Bet labai sunku rasti kursus, aišku jeigu ne Vilniuje gyveni
Labai apmaudu dėlto :roll:
меняю приобретенную реальность на утраченные иллюзии

klasika

Старожил

O kur tu gyveni?
Manau, kad Vilniuje, Kaune ir Klaipedoj nera problema. Butu sunkiau su norvegu, danu ar turku :)

poganka81

Свой

Nastasija, kodel su klaidom rasai?!? :lol: juokauju.
As jau 5 metus negevenu Lietuvoj, negirdziu visiskai lietuviu kalbos...bet kazkaip maloniau rusu kalba Paseje bendrauti... :roll:

Atsiprasau, nosiniu ir tasku nera... :lol:
Изображение

Cvetochek

Guru

Labux! O ka tu veiki Sveicarijoj? Kitais metais vaziuoju i Austrija-Sveicarija, i kalnus. Pasakiskos salys- kalnai, sokoladas ir malonus zmones... Papasakok daugiau, aisku jeigu netingi :)

poganka81

Свой

poganka81 писал(а):
Labux! O ka tu veiki Sveicarijoj? Kitais metais vaziuoju i Austrija-Sveicarija, i kalnus. Pasakiskos salys- kalnai, sokoladas ir malonus zmones... Papasakok daugiau, aisku jeigu netingi :)

Gyvenu, dirbu...o kas domina? Salis yra tikrai grazi...Man cia labai-labai patinka...
Изображение

Cvetochek

Guru

Oj, as tiesiog domiuosi perspektyvom dirbti ir gyventi uzsienyje. Dvi mano svajoniu salys yra- Norvegija ir Sveicarija. Tai gaudau bet kokia info is zmoniu ten gyvenanciu.

poganka81

Свой

Sveikos mergaites, :D
Ir as labai noriu gyventi Sveicarijoje arba Olandijoje.. Siuo metu irgi domiuosi perspektyvomis ten pasimokyt arba is karto rasti darba (jei tai realu.. :? ).

Gerda_

Новичок

Viskas yra realu, jeigu nori....
O kodel Olandija?

poganka81

Свой

poganka81 писал(а):
Nastasija, as kiek supratau, tu gyveni Visagine? Ir dar... man labai patinka tavo mirksintys kaciukai... :wink:

Taip, as is Visagino.
O mane tie kaciukai labai nervina :evil: (нервируют)

Buvau drauges vestuveje. Patiko. Neidealiai, bet visai neblogai.

klasika, o kur Jus gyvenate? Jeigu Visagine, tai pas mus yra prancuzu kalbos kursai. Na, ne kursai, o ratelis :lol: кружок, в общем:). Ten mokytojas - tikras prancuzas!
As keletu kartu buvau, bet toliau negalejau - truksta laiko ir jegas. :cry: :cry: :cry:

Sveicarija - tai svajone. Labai noreciau побывать там.
O galbut, ir dirbti (bet neilgai, menesi-2-3).

Настасия

GOD

pobyvat tam- ten apsilankyti :wink:

Isteigiam bureli norinciu apsilankyt Sveicarijoje :D

poganka81

Свой

poganka81 писал(а):

Isteigiam bureli norinciu apsilankyt Sveicarijoje :D
ka tai :D reiskia?

Настасия

GOD

Osnovyvajem kruzok....
Steigti- osnovyvat, zakladyvat (kazetsia i v takom kontekste nahodila).

Isivaizduoju kaip Visagine sudetinga su lietuviu kalbos praktika. As pabaigiau vidurine Vilniuje, Naujoje Vilnioje (vienas is rajonu). Ten buvo pramoninis rajonas, gyventojai- rusakalbiai ir lenkai. Praktikos jokios. Teko isvaziuot i Kauna, nes istojau ten i univera.... Svarbiausia, kad aplinkiniai padetu, taktiskai pataisytu- tada viskas bus puiku... :)

poganka81

Свой
Новости партнеров
Загрузка...