Общение на литовском языке:)

Модератор: beauty admin

Общение на литовском языке:)

Musu šalis labai maža, bet vis tiek turi savo istoriją, kultūrą, kalbą.
Aš gyvenu Visagine ir man truksta lietuvių kalbos praktikos.
Norečiau pagerinti savo mokymą, bendraujant su Pasiоs merginomis.

:oops: :oops: :oops:

Уффф! Девочки, с падежами у меня всегда было очень плохо. И со словарным запасом, похоже, тоже.
Но все-таки, давайте общаться. Я точно знаю, что здесь есть несколько девочек из Литвы.

Изображение

Настасия

GOD

Привет, Настасия!
И я могла бы тут писать по-литовски, но нет сейчас литовской клавиатуры...А так vsi4ko suprantu :P

я жила в Висагинасе очень долго, 11 лет в школу там ходила.
А ты учишься сейчас там :?:

Vasilka

Super VIP

Labas! Labai malonu susipažinti!:) Gerai, kad aš čia ne viena:)
Aš visa gyvenimą gyvenu Visagine, jau trys dienas, kaip beigiau 12-ą klasę.
Mokausi Sedulinos mokykloje. O tu kuriose?
Ar seniai čia gyvenai? Dabar, kaip supratau, Europoje?:)

Ir nieko blogo, kad niera lietuvių šrifto:)
Rašik anglų - suprasim! :wink:

Labai noriu pašnekėti.
Mokykloje lietuvių kalbos mokytoja buvo mylimiausia (ну м завернула :oops:), ir kalba man patinka. Bet neturiu, su kuo bendrauti:(

Настасия

GOD

labai malonu tave, Nastasja pamatyt :D
as norejau suzinot kur tu zadi stot po mokyklos? :wink:
turi kokiu planu? ar saip? :wink:
manau, tu mergaite protinga, skaitant is tavo postu, tai jau apsisprendei?
чисто прибранная квартира и вкусный ужин - два признака неисправного компьютера

alijan

Свой

Labas:)
Oh, daug planų ir svajonių turėjau, bet... Nevisada išeina kaip norisi(можно так скaзать?).
Norečiau stotis į Vilniaus kolėgijos ekonomikos fakultietą. Bet buvau ten lapkritį (в ноябре, то бишь :D), kalbėjau su 3 moterimis, ir sužinuojau, kad neturiu jokių šansų — dėl ligos nesilaikiau brandžių egzaminų, o be jų balų stotis kolėgijose - neįmanoma.
Ir dabar man liko tik kaž-kokie kursai. Noriu pabanditi nuo darbo birža, bet nežinau, ar išeis...
Na... Tikiu geriausia:)

O tu? Dirbai? Kuo? Gyveni Vilniuje?
Kiek metų tavo dukrai (tokia gražuolė!)? :)

Ar turi namų gyvūnų?:)

Настасия

GOD

Sveikos merginos!
Labai smagu, kad atidarėt tokią temą :) Jeigu kam nors reikia pagalbos su lietuvių kalba, aš visada galiu padėti, nes mokykloje ji man sekėsi, universitete irgi :)
Esu iš Klaipėdos, todėl negaliu pasiskųsti, kad nėra su kuo bendrauti lietuviškai :)
Настасия, sveikinu tave pagaigus mokyklą! Beto, kiek žinau, brandos egzaminus galėsi išsilaikyti ir sekančiais metais. Ir jeigu pasiseks, tai durys į kitas mokslo įstaigas bus tau atidarytos!

Julie_

Свой

Julie_, svėiki! Ačiū už sveikinimą.
Beto, kiek žinau, brandos egzaminus galėsi išsilaikyti ir sekančiais metais. Ir jeigu pasiseks, tai durys į kitas mokslo įstaigas bus tau atidarytos!

Tikrai? Reikia sužinoti, nes girdėjau apie tai, bet nelabai susidomėjau :oops:

Koks dabar oras Klaipėdoje? Ar šilta? Pas mūs šalta? labai nusibodo:( Ne pavasaris, o kaž-kokia ruduo... :cry:

Mergynos, pasakykit, ar daug klaidų turiu? :lol: Man labai sunkiai su prielinksniu ir su žodžių linksniojima... Ir labai pergyvenu (по-моему, это калька с русского и на литовском звучит странно, но этим словом пользуются, точно знаю), kad ražau neteisingiai :oops: :(

Настасия

GOD

Pas mus tai vakar buvo laaabai šilta, su trumpom rankovėm vaikščiojom! Šiandien 12 laipsnių šilumos (bet dar tik 8 val.) :D
Dėl egzaminų tai aš irgi tikslios informacijos neturiu, tačiau girdėjau, kad tokia galimybė yra, pasidomėk :wink:

Настасия, man atrodo, kad tavo šnekamojoj kalbos klaidos net nesijaučia, tačiau gramatikoje jų šiek tiek yra.. Tu tik nekompleksuok, viskas pataisoma! :wink:

Julie_

Свой

Labą dieną:)
Gramati(š)kos klaidų turiu, aišku:) Be jų - niekur :lol: :twisted:

Šiandien labai šalta - vaikščiojau žiemini (зимней, то бишь) striuke. Ir pirkau parduotuvėje didilį (коробку :?: :oops:) ledo :lol: Labai skanu! :P
Jau ir nežinau, ar bus tas pavasaris, ar ne... :evil:
Dabar 9 laipsnių! :shock: Noriu saulės ir šilumos! :cry:
Apie egzaminus (как мне нравится это слово! можно сразу две ошибки влепить и при этом будет правильно :D) sužinosiu!

Draugė kviečia į savo vestuvę. O aš nežinau, eiti ar ne.
Vestuvė bus Vilniuje - tai kelias, be to, dovana, problemos su naktvieti (интересно, есть ли в природе такое слово? :roll:)...
Bet draugė - venintelė. Ir vestuvės būna ne kiekvieną antrą dieną...
Ne, važioti reikia, žinoma. Bet tiek dalykų...

Настасия

GOD

Настасия, vestuvės - tai labai smagus dalykas! Jeigu turėsi galimybę - būtinai važiuok ir gerai paslinksmink, paskui mums papasakosi! :wink:

Nieko, ateis ir pas jus šilti orai, pas mus tai 20 šiandien! 8)

Коробка - dėže, o jeigu maža - dėžutė :)
Ночевка - nakvynė, o nakvietė - tokio žodžio nėra, bet labai originalu :lol:

Man įdomu, ar prie mūsų dar kas nors prisijungs? Labai norėtųsi :)

Julie_

Свой

20??? Šiandien? Klaipėdoje? Ne tikiu! :cry: Pas mus lyja kaip iš kybiro! :evil: :cry:
Na, все-таки reikia važioti.
Niekada nebuvau vestuvėse :roll: :D

Taip, labai norėčiau, kad mus (с илгойи или нет? все никак не вспомню) būtų daugiau :!:

Oj, точно! Dežutė! Pamiršau... :oops:
Nakvynė? Nepatinka :twisted: Naktvietė - geriau :lol:

O tu seniai gyveni Klaipėdoje? Labai gražus miestas. Buvau ten, bet tik viena diena :( Pas jūs yra daug gotikos stile pastatytų namų - восхищаюсь gotiką.

Настасия

GOD

Klaipėdoje gyvenu nuo 10 metų, t.y. jau 13 metų :) Irgi labai myliu šį miestą, jis man pats gražiausias iš visų Lietuvos miestų. Na Vilnius irgi patinka - gana dažnai ten būnu :)
O tu dažnai lankaisi Klaipėdoje? Ar neplanuoji vasara čia ilsėtis? ;) Beje, tikiuosi, kad ši vasara bus labai šiltaĄ

Dėl tavo klaustukų, tai "pas mus" visada trumpai, "pas jus" - irgi. Tačiu jeigu kreipiesi į žmogų, sakai jam "Jūs" :)
все-таки - vis dėlto;
точно - tikrai;
восхищаюсь- žaviuosi :)

Julie_

Свой

Labas:)
Klaipedoje buvau viena karta - pries 5 metus:(( Vaziuojau is Palangos i Visagina.
Si meta niukur nevaziusiu - neturiu pinigu:( Bet kita meta labai noriu vel i Palanga. Man ten patiko (buvau 2 kartai).
Pas mu(trumpoji :D)s prognoze parasyta, kad tik penktadieni bus 29 l. silumos, bet iki penktadieni ir po to - vel 10-13 :shock:
siandien - 8! :cry:

Labai miliu Vilni. Grazus miestas. Bet bunu ten retai:( Va, buvau balandzio 26 - 'Ledinmecio' shou. Buvau tikrai laiminga - iki ciol nei karta nebuvau jokiese (мероприятиях. слово вылетело):(

Dabar eisiu pas seseri - ziureti Eurovizija (savo televizori neturiu, o internete labai mawas ekranelis).

Atleisk uz anglu srifta :oops:

Настасия

GOD

O aš vakar žiūrėjau tik dalį Eurovizijos, vėliau reikėjo jau išeiti iš namų :)
Nors nelabai mėgstu Euroviziją, tenka pripažinti, kad šiemet ji buvo gera! Labai patiko ukrainiečiai ir latviai! Buvau nustebusi šiandien sužinojus, kad laimėjo Bilanas, tačiau malonu už Rusiją! :D O tau kas labiausiai patiko?

Julie_

Свой

As irgi labai nustebau (:)), kad Bilan laimejo. Nepatinka nei jis, nei daina...
Labai jaucausi uz izrailio berniuka - toks mielas (милый?) ir dainavo labai graziai ir liudna... :cry:

Dar patiko Turkija, Graikija, Horvatija (как по-литовски?), Latvija, Balgarija (ne praejo i finala).

Настасия

GOD
Новости партнеров
Загрузка...